| TheExpert01 a întrebat:

maine luni dimineata la ora 3 plec la mare(in Bulgaria) ce as putea face in masina?(mentionez ca nu pot dormi si ca sunt singur in masina cu aprintii)in afara de ascultat muzica. funda

1 răspuns:
| Weedier a răspuns:

Off e naspa sa fii singur.eu am plecat la 4 la mare dar am fost cu fratele meu.si cu parintii normal. vrei sa stii ce-am facut noi? pai la inceput am fost la benzinarie, apoi, camd am ajuns pe dealul negru (urasc dealul negru cu toate curbele lui ), am inceput sa le povestesc parintilor ce face fratimio pe calcul.cum injura fetele pe metin, chestii dinastea.ne-am distrat asa de tare... apoi, cand am ajuns pe autostrada Bucuresti-pitesti, am inceput sa ne batem eu cu fratimio k nu avea loc sa ne intindem, sa tragem un pui de somn.pana la urma, eu fiind mai mare, l-am lasat sa se intinda., iar dupa ce a adormit, mam intins si eu.pe centura, o aglomeratie si mai era si o portiune neasfaltata, marog, aici n-a fost prea distractiv.pe autostrada soarelui,am bagat melodiile mele tari,si mam distrat asa rau k mamei nu-i plac,am dansat cu fratimio de...laughingaa si pe autostrada Bucuresti-pitesti parca,cand am oprit, fratimio a inchis toate usile si ne-a lasat pe mine si pe tata pe afara, in friglaughingin constanta, in drum spre statiune, am orit din nou, si eu cu fratimio neam jucat cu mingea.a fost ff distractiv k a trebuit sa alerge dupa mingea aia 2 kmlaughingneam mai batut si acolo,dupa aia am pornit din nou,am ajuns dupa cateva peripetii k gresisem statiunea, am ajuns la hotel, neam cazat, neam odihnit, dupa aia la plaja.
marog, poate te inspiri tu din cv de aici. daca ti-am fost de ajutor imi dai funda?big grin