| vladciubuc10 a întrebat:

Nu stiu cum sa ma imprietenesc cu colegii, dar sa nu fiu luat de prost.Eu sunt cel mai mare si cel mai solid din clasa,dar mi se pare ca sunt cel mai prost...
Ce sa fac ca sa ma pun bine cu colegii, cu fetele?

2 răspunsuri:
| Piiiiiiika a răspuns:

Buna! :3

Ai coate? Foloseste-le. Arata ca nu iti pasa de jigniri. Solid? Daca te referi la gras, incearca sa slabesti. Fa-le pe fete sa rada. NU FA PE MASCARICIU'! adica glume din alea seci si proaste.
Imbraca-te ca restul baietilor din clasa. Tricouri da'lea. alea alea.
Cu baietii. Gaseste subiecte comune. Sport, fete, filme etc.

Bafta! AI incredere in tine! si nu baga in seama toate jignirile tuturor!
Funda? :33

| vladciubuc10 explică (pentru Piiiiiiika):

Nu sunt gras, am facut sala si m-am devoltat putin, de imbracat ma imbrac la moda...problema e cum ma comport.