| TheMinedPlumbob a întrebat:

Recent mi-am scapat castile de la PC pe jos. Le-am luat, am testat microfonul si sunetul, si totul merge perfect. Intrebarea mea este: Este posibil sa se strice dintr-o data, dupa fapta asta, chiar daca ele merg acum?

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Frate doar le-ai scăpat pe jos happy de ce faci atata drama?

Nu o sa pateasca nimic, Jesus!

6 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Salut, nu ar trebui sa se strice asa de odata.
Poti sta linistit happy
FUNDA?

| octav005 a răspuns:

Daca sunt de calitate nu ai putea ce sa strici la ele.

| BlackRose03 a răspuns:

Daca nu ai observat nicio schimbare, nu.E nevoie de mai mult sa se strice, nu sunt din portelan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar le-ai scapat pe jos, nu ai dat cu ciocanul in ele.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

E belea mare mai! du-te frate la manastire si spovedestete ca asa ceva e foarte grav! cum sa scapi castile pe jos?