| VikingBoss1995 a întrebat:

Sunt Clasa A-8-aA si făceam Youtube.(Si vreau sa ma apuc iar).Dar am o problema. Diriginta mea ma cearta ca fac Youtube.Si daca mai fac zice ca ma lasa corigent.Ea ma asculta in fiecare oră. Parintii mei ma lasa sa fac Youtube.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Sa mearga la scoala parintii tai si sa-i spuna ca ceea ce faci tu in timpul liber nu este problema ei, iar notele de la scoala trebuie sa reflecte doar nivelul tau de cunostinte la fiecare materie, nicidecum alte lucruri.

| Numelecontuluinupoatefimodificat a răspuns (pentru Holiday):

Aprob ceea ce a spus Holiday. Daca parintii tai te sustin in ceea ce faci, chit ca doar aproband, asta este cel mai important.

| VikingBoss1995 explică (pentru Holiday):

Ok.ms

| VikingBoss1995 explică (pentru Holiday):

O fost Maică-mea.Dar Diriginta a zis sa nu mai fac ca ma lasa corigent ca imi da intrebari grele.Si o sa mai meargă mami la Școală.

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfideaz-owinking

| VikingBoss1995 explică (pentru anonim_4396):

Cum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VikingBoss1995):

Ai boss în nume, deci doar trebuie să te comporți normal

| AlexDarius3 a răspuns:

De ce o interesează ce faci tu în timpul tău? dacă înveţi şi iei note bune nu ştiu de ce o interesează oricum mai stai un an cu ea.

| VikingBoss1995 explică (pentru AlexDarius3):

Stiu.dar o intereseaza.sa si abonat la mine sa vada cand mai postez

| Treaem24 a răspuns:

Păi fai dat nu in ore nu crezi

| Cutezătorul4k a răspuns:

Ce canal de YT ai?

| VikingBoss1995 explică (pentru Cutezătorul4k):

Am doar 180 de abonati si am sters videourile

| Cutezătorul4k a răspuns (pentru VikingBoss1995):

Daca e vrei sa te abonezi la canalul meu de YT? Fac live in general cu 8BP si am 2. 300abonati. Daca te ai abonat sa lasi un comm la ultimul video

| VikingBoss1995 explică (pentru Cutezătorul4k):

Ok.dar cum te cheamă?

| Cutezătorul4k a răspuns (pentru VikingBoss1995):

Lica M.

| VikingBoss1995 explică (pentru Cutezătorul4k):

Ok

| Shinderiu a răspuns:

Pai în primul rand, CE TREABA ARE EA CU VIATA TA PERSONALA ȘI CE FACI TU CÂND NU E ȘCOALĂ? Si mai alea ce e asa rău în a face video-uri pe Youtube? Nu este nimic greșit. Ambitioneaza-te și tu puțin și spune-i ce crezi, dar nu uita, nu fii nesimțit.

| soulseeker a răspuns:

Sa faci video-uri pe YouTube nu este un lucru rau...si diriginta ta nu are de ce sa se amestece in viata ta personala.