| BloodAndBon3 a întrebat:

Voiam sa comand de pe eMag un produs care era la resigilate... dar observ ca pe pagina sa scrie "Acest produs nu mai face parte din oferta eMAG".
Care ar putea fi problema de l-au scos? Se poate sa fie de slaba calitate, sa se strice usor. etc? Mi se parea destul de bun. si comentariile sunt bune... nu inteleghee hee

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| anutza19 a răspuns:

Nu inseamna ca nu e bun ci ca nu s-a alimentat stocul si au aparut alte produse noi, deci cumpara produsul linistit... Emag este de incredere

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Produsele au fost vandute, s-a lichidat stocul, nu mai au.asta inseamnaaaaaaaaaaa.

| lpavel a răspuns:

Acel produs resigilat a fost cumparat de cineva, de aceia scrie ca nu-l mai au si binenteles a fost singurul produs resigilat din acel tip big grin

| BloodAndBon3 explică (pentru lpavel):

Daca era cumparat, disparea... Nu ma refer la produsul resigilat in sine, ci la toate produsele SIGILATE. Nu mai fac parte din oferta eMAG, de ce le-ar fi retras? E un produs foarte bun la un pret accesibil si cred ca multa lume ar cumpara. Ba mai mult, acelasi produs dar pe culoare alba inca exista si poate fi cumparat si nou si resigilat. Am o dilema...