| anonim_4396 a întrebat:

Hei. In luna iulie,am facut comanata pe EMag de un telefon Karbonn A19, de la resigilate. E foarte bun,functioneaza foarte bine. Acum daca il caut pe site,imi spune ca 'Acest produs nu mai face parte din oferta EMag'. Insa,de acum aproximativ o luna,sau mai putin,camera frontala mi se vede in ceata, si l.am lasat asa. Acum as vrea sa il dau la reparat,am citit si garantia e valabila ca si la produsele noi, deoarece e garantie electronica. Imi puteti spune daca este vreo problema ca produsul nu ami face parte din oferta EMag? Ati dat un produs in garantie inapoi? Cum a fost?

3 răspunsuri:
| Jager a răspuns:

''Nu mai face parte din oferta eMag''- adica el nu mai poate fi cumparat de pe site, dar tu il poti trimite in garantie. cauta pasii pe site.

| anonimxenotome a răspuns (pentru Jager):

Stiu pasii. Multumesc.

| resigilate a răspuns:

E normal sa nu il mai gasesti pe site, pentru ca stocul produselor resigilate e limitat. Odata achizitionat, produsul respectiv dispare din oferta de resigilate. Mai multe informatii aici: http://www.resigilate.ro/informatii_produse_resigilate_emag.html