| AlexandarAlx a întrebat:

Salut tuturor, am nervi numai pot... Imi vine sa plang de la cati nervi am, numai rezist, numai tigani ratati. Vreau sfaturi sa am tupeu la bataie sa dau in ei, dracu au venit 2 tigani sa se ia de mine. Dupa ce ca au venit 2 (eu nu eram singur mai aveam 2 prieteni dar nu prea sunt buni la bataie si nu cred ca se bagau) pe mine unu a scos si briceagul. Si nu aveam ce sa fac decat sa fug... Sfaturi vreau sa ii omor in bataie va rog

12 răspunsuri:
| anedreaeaaa a răspuns:

Frate sincer esti penibil....intrebarea asta nici macar nu are rost. Se mai intreaba oamenii de ce lumea spune ca romanii sunt tarani0.0

Răspuns utilizator avertizat
| anedreaeaaa a răspuns (pentru AlexandarAlx):

Pe bune, cati ani ai, 6? "Vai am niste draci in mine, mi-a pus unu briceagu la gat, invatati-ma sa ma bat", asa a sunat ce tocmai ai spus tu...Peste 2 luni reciteste intrebarea ta... poate o sa realizezi cat de stupid esti de fapt =.=

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns (pentru AlexandarAlx):

Stai calm, viața e prea scurtă pentru a recurge la plânsete și nervi. DAcă îți fac probleme acei țigani dă-i pe mâna poliției tu sau părinții tăi. Atâta tot.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns (pentru AlexandarAlx):

Nasol, e nașpa așa. SIngura soluție pare a fi să vă mutați să vindeți să vă cumpărați alt apartament altundeva. altfel e greu ala, ori să-i tolerați ori să rămâneți așa.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns (pentru AlexandarAlx):

Nu te pune cu ei, că s/ar putea să o pățești rău. Treaba ta... Tu faci cum vrei, dar mă tem să nu o mierlești din cauza lor, ei se ajută unu pe altul...

Răspuns utilizator avertizat
| anedreaeaaa a răspuns:

"Vreau sfaturi sa am tupeu la bataie sa dau in ei"
"Sfaturi vreau sa ii omor in bataie va rog"
Daca nu vrei sa inveti sa te bati atunci vroiai sa ni se faca mila de tine, sa te luam cu porcarii gen "nu merita" si chestii din astea sau ce?
Nu va pentru ce altceva ai avea nevoie de "sfaturi". Nu iti convine muta-te ce alte sfaturi vrei?

| Beast69 a răspuns:

Apucate de un sport de auto aparare, eu iti recomand kick boxing dupa 1-2 luni ai sa vezi rezultate ( ma refer ca ai sa ai ''tupeu'' sa dai in ei )