| ForeignO a întrebat:

Uitati... ce intrebare stupida mi-a venit. De mult vroiam ca tatal meu sa imi construiasca o casa( Vila) As dori sa stii cam cate mii de EURO ai da ca sa faci o casa cu un etaj, mansarda, parter si subsol? Sa spunem un garaj 20.000 de mp si locul in centrul orasului ( daca este) :S

Multumesc!

4 răspunsuri:
| kllass a răspuns:

200 mp? Pina la urma tot avion vrei sa-ti cumpere.Si la dimensiunile astea nu se numeste garaj, se numeste hangar.Si cred ca nu are sens sa-ti ridice o vila pentru ca daca garajul o sa fie atita piscina cit o vrei 300x300?laughing

| ForeignO explică:

Ahm... mult

| ForeignO explică:

Bine hai sa spunem. 200

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, tu stii cat inseamna 20. 000 de metri patrati?