| CrazyForce a întrebat:

unii oameni duc ziare din bloc in bloc si scot ceva bani chiar si doar cateva ore in weekend cine imi poate spune cum se cheama slujba asta si cum as putea sa ma angajez daca am sub 18 ani

2 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Nu ziare dar foite cu publicitate,
se numeste promouter

| Gabryel98 a răspuns:

Deci treaba cu ziare se poate face numai intr-un anumit fel...te duci la sediul acelui ziar (din orasul tau) si faci un fel de contract si vei castiga un anumit procent (foarte mic) din vanzarea acelor ziare...nu se castiga mult dar totusi se castiga

Întrebări recente