| DeXz2010 a întrebat:

Deci o persoana mi-a dat bloc cum as putea sa scot bloc care mi la dat?

12 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu poti, optiunea de block te blocheaza ca sa nu mai poti interactioana cu acea persoana, poate iti da unblock daca vorbesti cu ea prin intermediul altei retele sociale/mesagerii.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu ai cum.

| DaftPunk a răspuns:

Ce ti-a dat?!

| TheStory a răspuns:

Ce ma?

| Hevnoraak a răspuns:

Block unde?

Răspuns utilizator avertizat
| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna!
Tu nu ai ce face, doar persoana respectiva poate sa-ti scoata block-ul, in rest nu sunt sanse ca tu sa-ti scoti block-ul.
Bafta!

| cuib a răspuns:

Plateste un haker sa-i sparga contul happy

| xAlly a răspuns:

Poi pentru tine este imposibil deoarece persoana respectiva te-a blocat, nu tu pe ea. Incerca sa vorbesti altfel cu persoana aceea si poate, POATE, o sa te deblochezawinking

| DeXz2010 explică:

Pe facebook

| DeXz2010 explică:

Nu imi va da stii e fosta si inca vreau sa ii mai vad pozele

| Sophie7 a răspuns:

Nu poţi. Doar persoana respectivă poate.