| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza sa ma reintalnesc cu o veche prietena si nu ne-am vazut de multa vreme. Nu vreau sa merg cu mana goala si m-am gandit sa ii iau o mica atentie. M-am gandit sa ii iau un pachet bun de cafea(este mare consumatoare) si o cutie de ciocolata mai calitativa. Ce ati mai adauga sau ce ma sfatuiti sa ii iau? Multam fain

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Lioana a răspuns:

Daca mergi la ea acasa sau la birou ar fi bine sa-i duci si flori. Daca nu-i cunosti preferintele nu conteaza ce flori alegi. Eu as evita trandafirii pentru ca se ofilesc repede in vaza, in rest orice alte flori sunt potrivite. Daca va intalniti undeva in oras mai bine renunta la flori pentru ca ar incomoda-o. Pentru o "mica atentie" e suficient ce i-ai luat dar daca simti tu ca e cazul de mai mult poti lua orice crezi ca i s-ar potrivi. O esarfa frumoasa nu e niciodata nici prea mult nici prea putin.

8 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Un buchet/Ghiveci de flori happy

| Denis140 a răspuns:

As mai adauga un buchet de florii, este alegerea ta. big grin

| UserRo10 a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Salut. Florile pe langa mica punga de cadou? Ce flori s-ar potrivi (am 0 cunostinte in domeniul acesta laughing

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru UserRo10):

Trandafiri albi/galbeni /roși happy

Trandafiri roșii semfiica iubire happy
Trandafiri albi semnifică sinceritate happy

| zaratu a răspuns:

O cana personalizata sau ciocolata cu mesaje personalizate facute de tine

| Creata23 a răspuns:

Un buchet de flori sau o bijuterie ca sa o impresionezi

| Adry05 a răspuns:

Du-te la florarie si ia un buchet care ti se pare tie frumos si aspectuos, nu trandafiri, aia ii iei iubitei

| CarcotasulVesel a răspuns:

Un pachet de prezervative
ca sa fie CLAR cat de tare "te bucuri" sa o revezi big grinbig grinbig grinbig grinbig grin