| boobytza a întrebat:

Voi credeti in fantome? Daca da, imi puteti spune de ce? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| suităr a răspuns:

Eu cred, sincer.Nu stiu de ce, dar cred ca casa mea e bantuita, am vazut chestii starii de neexplicat...bafta!

| boobytza explică (pentru suităr):

Un raspuns bun! Daca nu te deranjeaza poti spune mai exact ce ai vazut in casa?

7 răspunsuri:
| 123Julia a răspuns:

Nu cred... daca as vedea una cred ca as crede...

| ÐÿÅ a răspuns:

Eu nu cred in fantome, dar cred in spirite! Pur si simplu nu cred in fantome. poate exista, dar nu cred laughing
As crede cu adevarat in fantome daca as vedea una cu ochii mei, in realitate!

| WhatMeanLove a răspuns:

Mai demult credeam in ele.Acum nu mai sunt asa sigura.Ador filmele de groaza si niciodat nu mi-e frica sa dorm dupa ce vad un film horror.Deci ca raspuns, nu cred in ele.

| suităr a răspuns:

Am un geam de termopan, din 2 geamuri.Am vazut un fel de cap care ««merge»»pana la al 2-lea geam, apoi a disparut...si altele Sper ca te-am ajutat!

| s3v3n7 a răspuns:

Aici sunt doua tabere:
Uni care cred si alti care nu.
Asta e la fel ca extrateresti
Si nu e neaparat sa vezi ceva pentru a crede ca exista.

| YSH a răspuns:

Nu cred in ele, deoarece nu exista big grin