| anonim_4396 a întrebat:

Voi unde mergeti in excursie cu colegii / prietenii? Aveti ceva destinatii prin tara? As dori sa merg in vara aceasta (suntem studenti) cu colegele mele prin septembrie. Daca stiti ceva, spuneti-mi, sa nu fie nici scump.

Vacanta frumoasa si distractie multa sa aveti!

2 răspunsuri:
| ellaells a răspuns:

Iti pot da niste idei, pe unde am fost eu si chiar mi-a placut mult: Cheile Bicaz, Cazanele Dunarii si cel mai frumos loc, Dambovicioara.

| Seomox a răspuns:

Salut. Incearca sa te documentezi putin inainte, iti recomand http://www.destinatii.info/ rubrica Descopera Romania de unde iti poti alege cateva destinatii foarte ok. Vacanta placuta!