| ZambetulNebuniei a întrebat:

Vreau si eu niste linkuri/ adrese de site-uri, de unde pot invata sa fac diverse produse handmade.

4 răspunsuri:
| EviesiJohanna a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=pSuXf0xbCqM&list=WLBA723DEF573DE52E
http://www.youtube.com/watch?v=ivR20vdR5cs
cauta pe youtube numele rodusului pe care vrei sa il faci sau cauta ceva de genul "how to make... tutorial". Sper ca te-a ajutat raspunsul meu, din nefericire nu stiu ce fel de produse vrei sa faci

| ZambetulNebuniei explică (pentru EviesiJohanna):

Problema e ca nici ue nu stiu ce sa fac.
Pentur saptaman altfel, m-am inscris la o activitate in care facem produse handmade si nu stiu sa fac asa ceva...

Mersi, de ajutor!