| dorianBrawl a întrebat:

Eu ma joc prototype 1 si la o putere imi apare sa apas ca sa o foloesc :: [in criticall mass] [Hold] si sa apas click stanga si dreapta in acelasi timp! care sunt butoanele Hold sau criticall mass?

Răspuns Câştigător
| FanCS a răspuns:

Critical mass inseamna cand ai toata lini rosie de sus pe alb iar hold click stanga inseamna sa tii apasat clik stanga.Ai inteles?happy

2 răspunsuri:
| Ursulmaredemetal a răspuns:

Salut, daca imi amintesc bine pentru puterile cu critical mass trebuie sa ai viata mic (ecranul gri)