| ionut_5013 a întrebat:

Salutare TPU, nu stiu daca e categoria corecta dar am o problema.In ultimul timp mi se tot intampla chestii ciudate,adica pot sti ce urmeaza sa zica cineva, iar odata ma plimbam pe strada si ma gandeam ca ar fi tare ca pe o masina sa scrie tmc si la urmatoarea masina chiar asa scria...

6 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Sincer,stiu ca suna banal, dar mi se intampla si mie, destul de rar, dar se intampla. Poate e ceva cu subconstientul nostru.

| Xenya a răspuns:

Poate a fost o coincidenta! Poti sa mai incerci astfel de lucruri sa vezi daca se mai intampla!

| cataleya a răspuns:

Daca e adevarat ceea ce zici inseamna ca ai puteri supranaturale happy

| Sen7iment a răspuns:

Poate chiar inainte sa iti vina gandul asta ai vazut masina dar nu ai bagat de seama, iar subconstientul tau a memorato..sau ai puteri supranaturale..eu odata eram pe faleza si vad o fetita pe role si ma gandesc cum ar fi sa cadalaughing) si cand a ajuns in dreptul meu a cazutstraight face

| TheMe a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un psiholog si sa-i povestesti aceste lucruri. Cine stie? Poate chiar ai energii supranaturalewinking

| Ady_Cico_1997 a răspuns:

N-are cum