| Ripqer a întrebat:

Trebuie sa ma inscriu la un liceu si as vrea sa merg la liceul eonomic din Rm.Valcea si as vrea sa va intreb pe cei care sunteti la acel colegiu pentru ca nu sunt decis in legatura cu alegerea profilului, daca mi-ati putea explica fiecare profil, ce facultate pot urma si cam ce meserie imi pot alege urmand acel profil, multumesc.

3 răspunsuri:
| YoungButNotBeautiful a răspuns:

Inscrierile s-au facut deja:-s

| Ripqer explică (pentru YoungButNotBeautiful):

Adica sa-mi depun dosarul big grin

| YoungButNotBeautiful a răspuns (pentru Ripqer):

Hei.laughingNu ai inteles? Tu ai facut inscrierea, repartizarea computerizata va"alege" unde esti.Nu alegi tu profilul,iti este ales de computer in functie de media avuta.
Depunerea dosarului o faci la liceul respectiv, in moementul acela o sa stii deja in ce liceu esti, colegii, clasa.
Nu stiu dac-ai inteles, o dimineata placuta.