| Curioasa12349 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de nume pe care le pot pune la o pagina de Instagram cu citate. Vreau mai multe idei de nume, ca sa am din ce alege!

Răspuns Câştigător
| Miksha a răspuns:

Salut, din experienta am observat ca cele mai populare nume sunt numele simple (1 singur cuvant) si care sa aiba o mica semnificatie pentru tine. Spre exemplu, numele meu este combinatia dintre numele unor personaje favorite ale mele.

Sa iti raspun la intrebare tho, poti folosi ceva de genul "QuoteDepository", "WordByWord" (nu stiu daca vrei sa fie in romana, engleza, dar ambele se pot traduce in romana fara a suna prea urat)

P.S cand te decizi, ai putea sa ne impartasesti numele contului?

| Curioasa12349 explică (pentru Miksha):

Desigur! Daca vrei, ti-l trimit prin mesaj

2 răspunsuri:
| Cannibal a răspuns:

Mai este o întrebare de genul pe site.
Ai putea să îți iei de acolo ideea.
https://www.tpu.ro/......ste-funda/