| GaByScream a întrebat:

Saluut TPU! Vreau si eu sa fac ceva vara care vine(munca, distractie) ce imi recomandati? Dau funda marelaughing

Răspuns Câştigător
| GabiiHaș a răspuns:

Pai acum, hai sa fim sinceri. ce nu poti face laughing?!
poti sa-ti faci poze, sa mergi in oras, sa calatoresti in lume, sa stai pe net, sa joci tot felul de jocuri, sa compui cantece, sa creezi dansuri, sa te uiti la TV, sa faci plaja in gradina, sa faci bratariile prieteniei, sa creezi povesti, sa asculti muzica, sa pictezi, sa vorbesti la telefon, sa mergi la shopping, sa ramai pe TPU, sa iesi afara in zilele cu ploaie, sa iti vizitezi rudele, sa mergi la picnic ( pot sa vin si eu? aduc clisa puppy dog eyes ), la un suc cu fetele, la strand etc. [ am zis etc. pentru ca nu mai am idei laughing ] poti face tot ce-ti doreste inima atata timp cat e legalwinking. sa-mi spui ce sa aduc daca pot veni la picnic :3.

| GaByScream explică (pentru GabiiHaș):

Sigur ca poti venilaughing))

| GabiiHaș a răspuns (pentru GaByScream):

Aww, abia asteptt =p~. merci blushing.

6 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Lasa distractia si incepe sa lucrezi ceva. Poti fi sa te angajaezi la o firma ca sa faci rost de niste bani sau sa incerci sa faci bani din fata calculatorului.

Acum numai este o noutate si sunt destui de multi romani care reusesc asta. Uite incepe de aici:

www.munca-la-domiciliu.com

| Diamantsacru a răspuns:

Daca vrei distractie, eu depilda ma plimb cu bicicleta, rolele, skateboardul...

| Diamantsacru a răspuns:

Yoga,swrfing...

| mogwtz a răspuns:

Distreaza-te cat poti de mult ca de munka te vei satura u mai inkolo