| LadyBăă a întrebat:

SALUUUUUT! Am si eu o problema legata de liceu. Faza e ca in evaluarea nationala am luat nota 10 la mate, dar am mers mai departe la liceu la un profil de relatii internationale-istorie intensiv engleza, deoarece urasc tot ce tine de real. *am invatat la mate doar ca sa pot intra la acest profil* Dupa ce am intrat la acest profil, in primul test la mate am luat 4, fix de ziua mea. Initial era 4, 50, dar deoarece nu am avut lucrarea la mine cand s-au trecut notele in catalog, mi-a dat 4..De cand am luat acel 4 nu ma pot concentra, nu mai inteleg nimic..Si nu stiu daca voi reusi sa imi scot media. Voi cum ati reactionat la astfel de note? Ce ati face in locul meu?

1 răspuns:
| sabinan01 a răspuns:

Eu daca as fii in locul tau as discuta cu dirigintele despre aceasta probleme.Sau poate chiar cu acel profesor, daca e intelegator.

Daca problema nu se poate rezolva asa, ai putea apela la un meditator.
happy