| anonim_4396 a întrebat:

Am dat test la istorie si m.a prins profu ca, copiam. M-a pus sa-i aduc lucrarea sa ma semnez si sa plec de la ora.

Sunt la profil real, fac doar o data pe saptamana istorie ce credeti imi va trece nota mica in catalog, vor fi numai note mici in clasa ca nici nu prea a invatat...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai daca era de 10 iti dadea 4
De era de 4 iti dadea 6

| TuRneR01 a răspuns:

Copiezi pe riscul tau nu pe al profesorului. Eu zic ca nota ti-o va trece, pentru ca ai incercat sa copiezi poate sa-ti dea si 1 asa cca daca iti trece nota aia m-ai bine decat 1 nu? Poti invata dupa sa iei o nota mare si-ti repari media nu-i problema succes

Nu vreau sa-ti fac morala sau alte chesti dar pot sa te intreb dc copiezi?
La mine in clasa la franceza( eu sunt foarte slab majoriate mediilor peste 8 la tot in afara de franceza si fizica) am dat 2 teste semestru asta am luat 3 si 3... comparat cu resut clasei care au luat 4-5-6 si au copiat. Eu n-am copiat si dupa profa m-a ascultat m-ai usor si mi-a pus 8 fara de ceilalti care i-a ascultat m-ai dur si au luat nota mica. Un profesor se preface ca nu te vede, el tinand minte ca ai copiat si te va taxa cu alta ocazie. Daca copiezi dupa o sa fie m-ai urat de tine fata de unu care n-a copiat.