| Ade009 a întrebat:

Saluuuuuuut! Ce faceti? :* Vreau sa incep un videoblog insa nu prea stiu despre ce, adica vreau sa fie ceva "WE LOOVE TOO ENTERTAIIIIN YOU" rolling on the floor imi place mult vlog-ul Tequilei, pentru ce-i care o stiu, mi-ar placea si mie sa fac ce face ea, dar asta ar inseamna sa ii fur vlogul I don't want to see si nu-mi place sa fac asta. deci alte sugestii de vlog-uri cum ar fi cel al Tequilei? big grin adica voi daca ati face un vlog despre ce ar fi?

6 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Video blogerii se inspira din fapte din viata reala ce vad la televizor, pe strada, ce se poarta, vorbe la moda gen lol, misto etc sa vorbesti despre ele sa iti spui parerea, despre localuri orase, videoclipuri amuzante pe youtube, multe surse tot ce te inconjoara telefoane in trend tot ceea ce este in atentia a mai multa lume pentru a avea mai multe accesari si vizualizari.

| SookiexD a răspuns:

Sperma de unicornibatting eyelashes

| CrisDdf a răspuns:

Pai as face un vlog in care sa ironizez persoanele egoiste, analfabete, care injura, cocalarii, pitipoancele.Pe scurt, un pamfletlaughing

| Ade009 explică (pentru CrisDdf):

Buna astaa laughing)). o sa ma gandesc la ce mi-ai scris

| Ade009 explică:

Dragule sau draga, normal ca va intreb pe voi pentru ca daca as face un vblog pe voi trebuie sa va distreze asa-i? happy asa ca voi trebuie sa stiti ce v-ar amuza

| Carla12345 a răspuns:

Carla's Dreams - P.O.H.U.I.