| Brunet_Bogdan_1994 a întrebat:

Salut, as vrea sa ma apuc de vlog pe Youtube, ce imi recomandati nu stiu despre ce sa incep sa fac pe ce sa ma bazez, nu am gasit inca inceputul!?
Vreau cat mai multe recomandari, sugestii si sfaturi, va multumesc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zi de soferie patroni romani sistemul cum e sa stie oamenii ce fac in viitor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să ieși din casă. Vlogul se face afară.

| AnonimGuy264 a răspuns:

Ca vlogger ai nevoie de mai multe calități. Sa editezi bine, sa discuți despre subiecte interesante si sa urmărești ce este in trend. La inceput ca sa cresti ar fi ok sa te prezinti, iar apoi sa faci ceva ce iti place tie. Încearcă sa fa cat mai unic, asta contează cel mai mult.