| simonafrumoasa a întrebat:

cu ce va imbracati in saptamana altfel? adica nici nu stiu cum o sa fie vremea. daca puteti faceti-mi un orar pentru fiecare zi. noi avem cam peste tot activitati in scoala. nu stiu ce inseamna asta.si in alte doua zile mergem lamuzeu si pizza. naspa nu? dati-mi va rog un "orar" pentru fiecare zi va rog.

2 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Depinde la imbracaminte inca nu te poti hotar deoarece vremea difera de la o zi la alta. Oric um noi in saptamana altfel mergem sa vedem o comedie, facem niste concursuri de ex: cine tine oul cel mai mult in lingura si alearga cu el etc. Un mini masterchef. Daca ai colegi cu talent puteti faci si romani au talent. Noi vom avea in saptamana altfel concurs de baschet la baieti si noi fete ne facem coregrafie ca sa i sustinem ca majorete puteti sa voi sa faceti la fel.

| RPrisci a răspuns:

Eu ma voi imbraca dupa vreme...In sapt altfel ..Luni si marti fac cor big grin miercuri gastronomie, joi merg la un concurs de muzica in loc. mea, vineri merg in Palas Mall cu corul big grin