| Comy_5328 a întrebat:

Se poate trimite marfa prin posta care sa o poti verifica la primire?
Vreau sa imi cumpar un telefon de pe okazii.ro si vreau sa ma asigur k nu imi iau tzeapa...primul raspuns coplet funda

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Depinde de utilizatorul okazii.ro; unii accepta acest mod de transport, altii prefera sa te duci tu la ei. Referitor la teapa, vezi ca fiecare utilizator are un rating favorabile sau nu (date de cumparatorii anteriori) si in functie de care poti alege unul mai serios.

| express11 a răspuns:

Prin posta nu.rin curier rapid da.intra pe site-ul lor.

| RFE a răspuns:

Nu cred ca poti, dar daca mi-as lua de pe okazii l-as ruga pe ala sa filmeze cum baga telefonul in cutie si o duce la posta la posta.
succes in achizitie, sper sa nu primesti biscuitihappy