| MrLevy97 a întrebat:

Salut vreau sa trimit un telefon prin posta la cineva si el imi trimite bani la primire pot sa iau plasa sa numi trimita bani si el sa ia telefonul?

7 răspunsuri:
| eulliric99 a răspuns:

Da

| MrLevy97 explică (pentru eulliric99):

Dar pot da tepe asa adica sa-mi trimita unu o placa video si sa nu-i mai dau nimic? daca da cum?

| eulliric99 a răspuns (pentru MrLevy97):

Pai asta e faza nu e bine sa dai tepe! Exista un dumnezeu care ne vegheaza

| MrLevy97 explică (pentru eulliric99):

Da man dar si eu am luat tepe ia zi pot? dau funda

| eulliric99 a răspuns (pentru MrLevy97):

Da poti. zici ca trimiti nu stiu cum si el iti trimite bani dar tu nu mai dai.nu e bine!

| MrLevy97 explică (pentru eulliric99):

El imi trimete un pm4 si nu vreau sa il platesc cum fac?

| PicassO24 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu cei de la posta cand ajunge coletul cu telefonul el plateste si transportul si valoarea telefonului si atunci va ajunge la tinehappy