| Adorable3 a întrebat:

Se pot sterge intrebarile?big grin

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Da am stiut eu ca poate se cheama altfel. Butonul de stergere se numeste"Editeaza "dar cred ca potiface asta numai daca intri pe pagina ta de TPU la "Intrebarile mele"

5 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Nu, si nici raspunsurile big grin

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Eu am reusit sa modific o intrebare dar am intrat in pagina mea cu "Intrebarile mele". Si acolo cred ca e un buton "Modifica" Nu sunt foarte convinsa ca se numeste asa dar poti incerca.

| Adry a răspuns:

Eu nu am reusit. Contacteaza administratorul site-ul ca nu cred ca se uita pe la intrebari.

| Adorable3 explică:

:-

| Adorable3 explică:

Nu este nici un buton "modifica":-s