| TeManancCuNutella a întrebat:

Sers!
Aproape in fiecare saptamana o fata din clasa mea ma intr daca doarme ea la mine sau eu la ea. straight face
Eu nu vreau sa dorm nici eu la ea nici ea la mine, deoarece a dormit odata si dupacea a mirosit vreo 2 zile :-&.
Deci...Mama nu ma lasa si de fiecare data gasesc o scuza.
Cum pot sa fac sa scap d gura ei odata? Dar fara sa se supere p mine si fara sa ii spun ca mama nu ma lasa.
Merci! kiss love struck

Răspuns Câştigător
| LuizaaxD a răspuns:

Ii spui ce nu poti sa dormi la ea pentru ca mama ta are treaba cu tine in aceea zi si tot asa inventezi : ca pleci din oras, ca trebuie sa iesi cu prietenii, ca nu vrei sa dormi, ca nu ai timp, ca ai teme si tot asa si o sa ii treaca sa se tot autoinvite

3 răspunsuri:
| Biib28 a răspuns:

Păii. thinking
Explică-i că nu trebuie să te întrebe în fiecare săptămână dacă vrei să dormi la ea sau invers deoarece programul tău este foarte încărcat şi de aceea mama ta nu te-ar lăsa să dormi la ea sau invers. happy. Sunt sigură că o să înţeleagă! =]

| AverageIAlex a răspuns:

Nu ma mai lasa mama ca puti! big grinDDDDDDDD

| anamaria003 a răspuns:

Incerci sa-i spui adevarul fara sa o jignesti... daca o sa se supere inseamna ca nu stie sa aprecieze un sfat prietenesc...dar incearca sa ii spui sa isi indrepte problema si sa gaseasca o solutie