| anonim_4396 a întrebat:

Deci am aproape 13 ani.
Am fost racita saptamana trecuta si mereu cand sunt racita mama mea vitrega ma pune sa dorm cu ea in camera ca cica sa nu imi fie rau peste noapte sau asa, iar tata doarme in sufragerie. Mi-a trecut raceala si vreau sa ma mut inapoi la mine in camera... cum sa ii spun?
P.S. Datile trecute s-a racit ea dupa mine asa ca am putut sa ma mut fara sa intreb...
Va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii spui simplu si normal : ma simt mai bine si vreau sa dorm in camera mea!

| NAT0 a răspuns:

Esti baiat sau fata?laughing
de faţa cu tatal tau zici ca eu ma simt bine si vreau sa stau la mine in camera
Sau poti sa ai un sictir de toti din jurul tau, sa-ti iei bagajul si sa pleci la tine in camera.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Simplu, ii spui ca ti-a trecut raceala.

| anonim_4396 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Stie, dar cred ca ii place sa stau cu ea sau nu stiu ce are... imi poti spune alt mod?

| Stefanismyname a răspuns:

Inseamna ca te iubeste si o intereseaza de tine, spune-i ca ai scapat de raceala si te muti la locul tau...Se comporta urat cu tine?

| anonim_4396 explică (pentru Stefanismyname):

Cateodata...