| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sta treaba cu funditele. Ce se intampla? Eu nu am inteles deloc angry

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te putin aici
http://www.TPU.ro/......de-va-rog/
sper ca ai inteles :)

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La fiecare întrebare se primește minim un răspuns.
Răspunsul cel mai elocvent pentru întrebător trebuie premiat ca drept mulțumire cu o fundiță.
Cu cât ai mai multe fundițe primite te ajută să urci în clasament și de ce nu expert TPU.
Pentru moment acea fundiță nu mai apare la fiecare răspuns, se fac modificări pe server și trebuie să avem răbdare până se va remedia și acest aspect.
Pa, pa.