| ALEXgabryel a întrebat:

Salutare sunt nou pe-aici si vreau sa stiu si eu care-i treaba cu funditele astea. Imi spuneti?

Răspuns Câştigător
| Helloimys a răspuns:

Ok>>pai la fiecare intrebare rebuie sa existe si un asa zis''raspuns castigator'', fundele sunt pentru raspunsul carre il apreciezi tu cel mai mult, cu cat iei mai multe funde cu atat iti creste si punctele(care le poti vedea dand pe''vizualizare profil'' si ce rank ai(junior, senior...)oricum eu cred ca cel mai important e sa-ti demonstrezi atat tie cat si altora ca esti bun sa dai sfaturi, sa stii mai multe de pc>>> cred ca ai inteles ce am vrut sa spun>>>Bafta!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat