| VanillaIce a întrebat:

[STFU,VanillaIce is talking.] Buna ziua TPU. As dori sa va intreb ceva Acum cateva zile am gasit o boaba mica de marimea unei seminte de pepene, pe pervazul geamului. As dori sa stiu ce soi de boaba sau samanta este si daca mai are posibilitatea de a creste daca ar fi pusa in ghiveci cu pamant ingrijit special. Uitati aici o poza cu boaba "necunoscuta" http://imageshack.us/photo/my-images/96/picture024o.jpg/ As fi recunoscator unui raspuns adecvat si corect. Multumesc. [IDGAF, now you can talk]

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"[STFU,VanillaIce is talking.] " Mai bine taceai, credeam ca ai ceva mai inteligent de zis!

| VanillaIce explică (pentru anonim_4396):

Daca pentru asta ai accesat topicul iti deschid usa sa dispari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VanillaIce):

STFU idiot!