| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se activeaza 100 de mesaje in retea la Orange? nu mai stiu cum. Sa nu-mi spuneti ca de la *100#. stiu si eu asta. Numai ca nu mai gasesc optiunea asta acolo. de 100 de ani ma tot chinui.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Salut. Stiu ca pare ciudat, dar unele optiuni ce pot fi activate la Orange de pe o cartela poate sa difere de optiunile de pe un alt sim. Si asta din cauza datei de activare a cartelei. E foarte posibil sa ai promotii pe care eu nu le am. Iar daca nu ai mai gasit oferta cu 100 de sms-uri, inseamna ca aceasta a fost eliminata din promotii. Sunt pareri personale, de aceea te sfatuiesc sa te adresezi relatii clienti pentru detalii.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunea « 100 de mesaje scrise in retea » nu mai este disponibila in oferta comerciala Orange. In cazul in care ai dezactivat-o sau au trecut mai mult de 12 luni de la activarea ei, nu vei putea sa o activezi din nou.
O zi buna,
Orange Helpers

| mira26 a răspuns:

Este una cu 150 mesaje in retea cu 1, 5 euro.O gasesti la *100# la optiuni, apoi dai continua, apoi SM si gasesti.

| nosferatu a răspuns (pentru mira26):

Nu este nici acolo.