| wizopo2 a întrebat:

Stie cineva cum se conecteaza un router wireless la un laptop?

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Pornești router-ul, activezi wireless-ul laptopului și apoi aștepți să găsească rețeaua, te conectezi și gata.

| wizopo2 explică (pentru NoChanceForUs):

Chestia e ca wireless-ul laptopului nu se aprinde.

| ionlarisa a răspuns:

Bagi cablul din sursa in router, si instalezi setarile de pe cd. Apoi intri la Control Panel-Network and Internet- network and sharing center-set up a new connection-connect to the internet-wireless. cam asa ai grija ca router-ul sa fie bagat in priza si cablul din sursa in routerwinking sper ca te-am putut ajuta!

| Fane13 a răspuns:

Il bagi in priza, bagi cablul de net, ai un cd la router, il instalezi dupa manualul de instructiuni