| CodreanuC a întrebat:

Antena wireless se conecteaza la router?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

DA! Poti conecta un acces point ( antena wireless ) la un router! Eu acasa am un tp link tl-wa5210g conectat la un router wireless tp link tl-wr841n.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Exista router cu wireless.Nu am auzit doar de antena.

| mihai69 a răspuns:

Posibil. Prea puține date pentru un răspuns la obiect.

| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| awspam a răspuns:

Numai daca o legi cu scoci

| Hd_Andrei_1997 a răspuns (pentru awspam):

Minti

| awspam a răspuns (pentru Hd_Andrei_1997):

Daca ruterul nu are wifi, cum o conectezi? iar daca are, presupun ca deja are si antena

| DjNick112 a răspuns:

Antena wireles o poti cumpara special, da se poate conteca la touter, doar pentru router e facut, dar problema e ca nu pe orice fel de router, vezi daca poti sa o desurubi antena de la router, in felul asta vei vedea daca poti sa schimbi sau nu

| CodreanuC explică (pentru DjNick112):

Ma refer prin cablu

| DjNick112 a răspuns (pentru CodreanuC):

DA, si prin cablu