| SnicK a întrebat:

Stiti ceva site-uri ADEVARATE care faci bani pe ele?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| phineass a răspuns:

Www.statuspimp.com e pe bune;)

2 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

Nu cred ca exista asa cva.nimeni nu-i nebun sa-ti dea bani pentru cateva clickuri

| TAZ_2382 a răspuns:

Sunt cateva, dar trebuie sa investesti timp si bineinteles bani ca sa faci... bani; o uite un link:http://bux.to/
Modul i care functioneaza, in fiecare zi ai cateva reclame sa dai click pe ele si sa le vizionezi sau nu trebuie sa stai 30 de secunde pe acel site, dar ca un free user nu ai decat foarte putine reclame si e cam imposibil sa faci bani asa, trebuie sa iti upgradezi contul ca sa iti dea mai multe reclame si mai multi bani la fiecare click, mai multe informatii pe prima pagina a acelui site, bineinteles limba engleza obligatoriu.