| darkeyes a întrebat:

Stiu ca s-a mai pus aceasta intrebare pe site de nu stiu cate ori... dar tot nu am gasit un raspuns potrivit...deci peste cateva zile este ziua celei mai bune prietene si normal habar nu am ce cadou sa ii iau.
Ma gandeam sa ii cumpar o bratara a prieteniei adica sa imi cumpar si eu sa avem amandoua, dar am vorbit cu ea si a zis ca vrea ceva care sa o surprinda extrem de tare... ssi oricum nu vreau sa ii cumpar lucruri obisnuite gen o carte, un urs de plus, o bluza, cd cu muzica preferata, bijuterii...nu. vreau ceva care chiar sa fie minunat.Sa o surprinda placut love struck va rog din suflet ideeei big hug
Multumesc :* si chiar v-as fi recunoscatoare daca ma`ti ajuta happy

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Un cadou amuzant, cu personalitate si cu o plasa amuzanta, nu cu rahaturile alea gen I love you, ia-i ceva care sa o faca sa rada, nu sa zica,, Merci, dar arata ca toate celelalte,,
Ia-i un cadou care sa sara in evidenta dar sa nu fie prea ciudat pentru. ca lumea va crede ca te straduiesti prea mult.La ziua unei prietene i-am luat o suzeta cu maner de aur, mai avea un pic si lesina de ras.

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un ceas de perete cu barometru.Isi va aminti mereu de tine.

| baru a răspuns:

Cumparai un animal exzoticPa

| darkeyes explică:

E o idee foarte buna numai ca asta este un cadou obisnuit vreau ceva la care sa nu se astepte nici macar un pic laughinghappy
Astept raspunsuri >big grin

| marix_8480 a răspuns:

Sunt inimioare din plus frumoase care scrie tot felul de chestii frumoase si o folosesc ca perinuta fantezie mie mi-a placut, sau vezi prietena ta cam ce gusturi are ce anume ii place si mergi pe ideea asta