| abc32d a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpar celei mai bune prietene? Habar n-am. ea nu e ca toate fetele, o arde mai altfel, ii plac dread-urile, Jamaica, chestii d-astea. cu bijuterii nu merge. idei, va rog.

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

Eu vreau sa ii iau celei mai bune prietene un maieu alb si sa cumpar o vopsea pentru textile, imi voi lua si eu tot un maieu alb si pe al meu voi scrie "Lo " iau pe al ei "VE"
Poti cumpara si tu tricouri albe sau maieuri, bluze, hanorace, ce vrei tu, poti cumpara vopsea pentru textile, se gasesc multe culori, si sa faci 2 tricouri frumoase personalizate, iar daca zici ca ii plac dread`urile, ii poti face pe tricou ceva cu galben verde si rosu, sau in cazul asta iti recomand [sa inveti daca nu stii ] sa ii faci o bratara mai lata, cu rosu galben si verde.

Sper ca te-am ajutat.
A si inca ceva, mie imi plac cartile acelea "false" in care poti ascunde lucruri.:*

6 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

I-ai mai bine o Biblie.

| FastAndFurious a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Mai ales daca " o arde altfel"?

| emilitalia a răspuns:

Un bilet la un spectacol de strip-tease masculin ar fi bun oare?

| GangstaGlock a răspuns:

Genul Reggae! I-ai un tricou cu Rastafari, sau cu Bob Marley, un cd original cu Bob Marley, uite exemple de tricouri
https://www.google.com/......ps?/search
I-ai ceva ca sa o reprezinte! Daca ii place Reggae-ul sti tu ceva din cultura Rastafari sau ceva!

| Aplix a răspuns:

Daca e cea mai buna prietena cumparai ceva banal. Si chiar daca este cum spui tu o fata tot fata ramane asa ca ar fi bine daca i-ai cumpara un lantisor mai strident cervei chestii din astea. Intelegi?

| abc32d explică:

raised eyebrows Daca vreti sa ajutati, faceti-o, daca nu, va rog nu va pierdeti timpul cu intrebarea mea!