| Chocolate Addicted a întrebat:

Ştiu că s-a mai pus întrebarea asta, dar îmi puteţi recomanda o manga terminată? Pentru cei care nu ştiu, manga înseamnă benzi desenate japoneze.
Mi-ar plăcea ceva în genul "Kaichou wa Maid-sama", "Special A", sau, oricum, să fie o comedie romantică.
Mulţumesc mult! Dau fundă răspunsului pe care-l consider cel mai bun ^^.

Răspuns Câştigător
| Anabeth a răspuns:

Nana. E peeerfecta. Cea mai buna. :X:X
SI pentru mai multe benzi manga intra pe www.onemanga.com Iti garantez 100% ca e una pe gustul tau desi cred ca " Nana " iti vine manusa.

Pup, I ♡ The SunShine。 :-*

4 răspunsuri:
| FlyingSparkle a răspuns:

Special a a fost superb si astept continuarea big grin

| FlyingSparkle a răspuns:

Incearca lovely complex :X

| Chocolate Addicted explică:

Mulţumesc amândurora pentru recomandări!