| Alyyy10 a întrebat:

Sugera-ţi-mi nişte farse amuzante de 1 Aprilie. Fundăă!

Răspuns Câştigător
| RavenNymph a răspuns:

Hmmm, pai stiu ca am speriat-o pe mama. Era acum vreo trei-patru ani - ea la serviciu si eu am sunat-o. Aveam pregatit pe calculator un sonor cu latrat de caine. Am sunat chipurile sa o intreb daca ii trebuie ceva de la supermarket. Eu bine-mersi acasa. Si am vorbit un pic cu ea si apoi am bagat latratul cainelui - telefonul langa boxa. Eu bineinteles accentuam acolo: „mars, javra, mars!" laughing si, punctul culminant, am inchis brusc telefonul. Am linistit-o repede apoi, am asigurat-o ca sunt bine.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... Se apropie încă o zi în care toată turma face acelaşi lucru.

| KlawSixx a răspuns:

Incearca sa confectionezi ceva insecte origammi si plaseaza-le in locurile cheie accesate din casa ta. Cumpara "farse" ieftine de la un magazin online de glume, cu praf de scarpinat, de stranutat si multe altele; plus ca sunt ieftine, 2-3 lei un plic happy

| Julia_Lungu_1997 a răspuns:

Uite mai multe farse:
1. Poti lua o bucata de sticla si sa ungi cu săpun uscat, iar apoi pictează cu clei PVA o pata. Peste doua ore poti dizlipi pata desenata si poti s-o pui pe un laptop sau alt undeva(farsa asta e buna pentru parinti)
2. Unge minerul de la usa cu miere, sau pasta de dinti.
3. Poti sa schimbi ora la toate ceasurile din casa, astfel incit persoana data sa se scoale mai devremehappy