| OodanteoO a întrebat:

TPU,as dori sa imi raspundeti la o intrebare.Aceasta este: Imi puteti spune niste site-uri de socializare care sa nu fie niste oameni, cum sa spun lipsiti de inteligenta? Va rog m-am saturat deoameni fara creier care au incap numai prosti

Răspuns Câştigător
| VIP3r a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, sau nu am auzit eu.
Parerea mea este sa iti faci tu un cerc de prieteni cu care sa te intelegi, sa puteti vorbi orice, este cam singura sansa.
Toate site-urile, de socializare sau nu, nu sunt prevazute cu un filtru pentru nivelul de inteligenta big grin

2 răspunsuri:
| vRawr a răspuns:

Asta nu te va ajuta cu nimic, uite, incearca sa-ti faci un fel de jurnal in care ma monologezi cu tine, adica sa-ti pui singur intrebari si sa raspunzi la acestea, cauta cartea "jurnalul raului" si inspirate din acesta.

| OodanteoO explică (pentru vRawr):

Pai nu prea imi place singuratatea.Sunt o persoana sosiabila in fine nu iti refuz parerea