| ஜAliSeeஜ a întrebat:

TPU azi docmai mi-am instalat messanger 11.5...Am intrat pe el (eu am avut probleme cu avatarul) si am pus o poza...nu mi-a aparut.L'am inchis si l'am deschis iarasi.De ce nu merge?straight face

Fundita:*

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Incearca metoda asta. Poate reusesti:
http://help.yahoo.com/......nt-14.html

6 răspunsuri:
| ஜAliSeeஜ explică:

Am uitat sa adaug... avatarele prieteniilor le vadhappy...Dar pe al meu nu.

| AdrianIonut100 a răspuns:

Nu cred ca ai pus o poza intr-un format compatibil sau poza respectiva nu are dimensiunile necesare.

| ஜAliSeeஜ explică (pentru AdrianIonut100):

Ba da...am pus poze si mai mici ca sa vad..si eu m-am gandit tot la asta.o fii prea mare poza.Dar nu e, nu'mi arata nici cea mai mica poza

| AdrianIonut100 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa incerci alta versiune de yahoo messenger.
Poate asta e defecta.
Bafta!winking

| ஜAliSeeஜ explică (pentru AdrianIonut100):

Am avut si 2010 parca...sau 2011 cel vechihappy.Dar nici acolo nu'mi aparea avatarul

| AdrianIonut100 a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Vezi la setari ca poate nu e configurat bine