| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat messenger 11.5 dar nu merge sa dau emoticoane straight face Ce pot face?

6 răspunsuri:
| Ralucaaaaaaa a răspuns:

L-am instalat de 5 ori si degeabahappy am incercat si cum ai zis tu.

| HolyPotato a răspuns:

Si eu l-am instalat, dar nu am avut astfel de probleme. Ai incercat sa-l reinstalezi? Daca nu incearca sa cauti la preferences poate gasesti ceva ce ti-e de ajutor. Sau incearca sa le scrii cu : -. b ) etc

| alexandra_3084 a răspuns:

Imi dai funda daca iti spun?

| alexandra_3084 a răspuns (pentru alexandra_3084):

Uite asa:Intri in Control Panel, dai add or remove apoi cauti SweetIMfor Messenger sau cam asa ceva apoi dai remove si astepti sa se dezinstaleze.Si gata sigur merge, plizz funda!

| stephanie_2280 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema straight face l.am instalat de mi s.a luat, am restartat pc-ul.si degeaba! sad

| crscris a răspuns:

Si eu l-am instalat ieri si nici la mine nu merg emoticonelecrying(