| Kida_5763 a întrebat:

Nu mergea sunetul.Cand m-am uitat, nu era instalat driverul.Am instalat driverul iar apoi am inchis calculatorul si a doua zi cand l'am deschis si vroiam sa ascult muzica pe youtube am deschis volumul si mi-a aparut asta: http://i.imgur.com/6LqTh.jpg
Ce pot sa fac? :)

Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Probabil ca ai instalat service pack 3. Trebuie dezinstalat si instalat service pack 2.
In curand si bara de start o sa arate ca in windows 98. Asta numai daca e problema care o cred eu. Iti mai da si vreo alta eroare la start-up?

| Kida_5763 explică (pentru PanaceuUniversal):

Nu mai e nevoie! happy Am rezolvat! happy Multumesc mult, oricum! :*

2 răspunsuri:
| alextotal a răspuns:

Sunt din Bucuresti. m-ai intrebat de unde sunt