| cleo123 a întrebat:

Heii fetelor! Am o intrebare. Ce sa fac? in cateva zile plec la mare si fix pe toata perioada vacantei o sa fiu pe stop. Si nu stiu ce sa fac. As vrea sa fac cumva sa-mi vina mai devreme sau mai tarziu. Va rog sa ma ajutati, multumesc! :*

5 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Ob-rui :*!

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Vinul rosu nu opreste, ci din contra laughing Daca bea vin rosu o sa aiba mai mult.

| Ana_4835 a răspuns:

Cel ai bine e sa folosesti ob-uri dar trebuie sa ai grija sa le schimbi o data la 2-4 ore.

| cleo123 explică:

Ma refeream cat o sa fiu la mare, dar multumesc oricum.