| ஜAliSeeஜ a întrebat:

TPU exista metode sa'mi indrept parul (il am ondulat)...Cand eram mai mica (17 ani) aveam parul dreptstraight face de la o prostie de'a mea cu ondulator, mi-am facut parul cret. Exista metode sa'mi indrept parul (sa ramana permanent cum a fost) fara placa de par?, nici gel...

Fundita

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Gdeni a răspuns:

Indreptare chimica.

| luisanamy a răspuns:

Nu se poate sa ramana parul ondulat de la un ondulator, iar in legatura cu problema ta, sunt mai multe tratamente pentru a avea parul drept, insa nu va tine pana la nesfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O sugestie,
http://www.egirl.ro/......parul-2392
Te pup!

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute

| ஜAliSeeஜ explică:

DeeaPitika

| Lauraaa16 a răspuns:

Este un fel de tratament la anumite saloane...te tine in jur de 6-7 luni dar e scump n-am idee cat ar costa si eu am parul cret dar folosesc placa big grin e cea mai ieftina solutie:d

| Creata_Oita_1995 a răspuns:

Rade-te si o sa iti creasca parul cum il aveai cand erai mica

| Ciobotaru_Mara_1992 a răspuns:

Fa-ti un permanent drept

| MariasiIoana a răspuns:

Cum sa iti ramana permanent cret de la un simplu ondulator? Cred ca multe cretuline si-ar dori sa le ramana drept de la placa laughing)

| ஜAliSeeஜ explică (pentru MariasiIoana):

Mda...nu stiu pur si simplu m-am facut cu ondulatorul (aveam de mers la o petrecere la un prieten)... dimineata cand m-am trezit pur si simplu asa ramasese parulstraight face am mers si la cofor (poate stiau ei mai multe) dar nu, nu'mi explic