| Harlab_Liana_1998 a întrebat:

Am o intrebare urgenta. Am 13 ani si i-am scris lui Bongo vreo 3 mesaje si mi-a venit cost suplimentar 33 euro. Daca afla mama o sa ma omoare si nu stiu cum sa scap de cost. Va rog repede!

Răspuns Câştigător
| Chernobyl a răspuns:

Valeu 33 de euro ar insemna 150 si ceva de lei e destul de mult nu ai ce face plateste tu s-au va plati mama ta dar ai spus ca te va bate.Eu zic sa platesti cat de repede poti si apropo sa nu mai ai incredere in site-uri de genu. Sper sa fie bine.

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ca sa nu afle poți lua factura înainte sa o vadă mama ta și sa ii spui ca te duci sa o platesti tu, apoi pui de la tine diferența pentru aia 33 euro, dacă ai și poți face rost de bani. Dar mai bine sa știe mama ta, ai făcut o greșeală, ii spui ca nu ai știut ca aplicația aia e storcatoare de bani și o sa înțeleagă, doar nu o sa te bată pentru asta.

| Kaℓi a răspuns:

Nu o sa te omoare, stai linistit.
Si nu mai fa tampenii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il platesti, alta metoda sa scapi de el nu ai

| Harlab_Liana_1998 explică (pentru suntserios):

Da dar va aparea pe factura si mama tot va afla. Ideea e sa nu afle

| suntserios a răspuns (pentru Harlab_Liana_1998):

Pai si ce crezi ca iti modifica operatorul de telefonie factura doar sa nu afle ai tai? Asta nu se va intampla niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am făcut 68 de euro odată și nu am reușit sa ma scot fără sa afle ai mei și mi-au făcut mare scandal. Costul nu e de la bongo pentru ca și eu i-am trimis întrebări și nu am avut cost peste cel de care am fost anunțată deja ca îl am, asa ca ai făcut tu ceva, nu e bongo de vina. Comporta-te cât mai ok pana vine factura laughing

| Harlab_Liana_1998 explică (pentru anonim_4396):

Nu are cum sa nu fie de la Bongo pentru ca eu am net nelimitat si de vorbit la telefon sau prin mesaje nu prea vorbesc

| m1dn1gh7 a răspuns:

Hahahaha ce scumpa esti. Nu te va omori! Ii povestesti cine e Bongo...ii spui ca i-ai dat 3 mesaje si trebuia sa-ti ia mai putin cost, nu 33 de euro, si ca nu e vina ta. big grin