| CreepyCrow a întrebat:

Un baiat care mai tot timpul supara o fata o iubeste?

Răspuns Câştigător
| Beibiii_7101 a răspuns:

De obicei de

din cate stiu cand un baiat place o fata o supara
dar el nu are curajul sa iti zica in fata
sti tu ca asa sunt baietii

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și respectul unde este dacă o supără mereu?
Pentru ce se chinuiește?
Alt băiat care să o iubească.
Pa, pa.

| thealchemist a răspuns:

Nu. tendinta naturala e sa faci fericit pe cineva iubit, si nefericit pe cineva pe care nu-l placi. de ce unele fete nu stiu chestiile astea simple si se agata de cei care le fac necazuri, nu stiu. cred ca e din cauza mindriei, nu pot accepta ca unii nu le plac.

| Zuzzy05 a răspuns:

Poate da, poate nu. Uneori asa isi exprima altii sentimentul, tachinand fata pe care o plac. Dar mai exista si cazuri cand nu este vorba de dragoste sau placut, ci antipatie, pentru ca nu o suporta sau alte chestii...

| Contrast a răspuns:

...depinde ce intelege fiecare prin "a iubi"!

| Jenn002 a răspuns:

Pai.in cazul meu da.pe mine ma supara mai mereu. dar ma iubeste si imi zice ''suparacioasa mea mik''happy... dar depinde.

| biutzacool12 a răspuns:

Daca i-a spus ca o iubeste inseamna ca nu o iubeste dar daca nu i-a spus ca o iubeste asta inseamna ca o place si este timid sa spuna

| box a răspuns:

Pai. nu prea... daca iubesti cu adevarat ti la persoana respectiva si ii vrei doar binele (Dar din prea multa ura se poate ajunge la o relatie de dragoste wow)tongue

| Lacramioara_6794 a răspuns:

Daca o necajeste cu lucruri banale sigur o iubeste dar daca mereu o supara... nu stiu... poate ii place sa o vada suparata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti garantez asta

| Karateka a răspuns:

Foc, nu altceva. daca o supara facand pe Bute e dragoste cu nabadai.