| SnicK a întrebat:

Unchiul meu are un laptop cu webcam si microfon incorporat, si microfonu nu merge nici de cum, insa camera merge, am intrat in >>>messengerpreferencevideo&soundetc si am cautat sa vad si nu merge nici cu System DEfault la microphone, am intrat jos la difuzorul acela mic, si microfonu era sus, nu era mut, dar totusi nu ne putem auzi, insa camera i merge.
CE E DE FACUT
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| tudorr a răspuns:

Intra in Control Panel si cauta pe aoclo la devices.

1 răspuns:
| elena_8685 a răspuns:

Microfonul e in laptop adica construit in laptop?big grin sau e sepaarat?big grin