| CARLI a întrebat:

Unde ti se pare mai bine la bloc sau la casa?

Răspuns Câştigător
| IamTitanum a răspuns:

La casa

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La bloc pentru ca la casa iti intra toate insectele.

| Dash a răspuns:

Pai ambele prezinta avantaje si dezavantaje...

| AnDy12 a răspuns:

Amandoua!big grin

| xlmpq a răspuns:

Bloc, pentru ca am fost la o colega care sta la casa mai demult si ne-am trezit cu un sarpe in camera...

| xlmpq a răspuns:

Interesant e ca vad ca doar la astia care le place la casa dati folositor si la cei care zic la bloc da-ti stupid si nefolositor... frumoswinking

| Quiescent a răspuns:

La casă, ai mai mult spațiu, poți ține animale(câini, pisici), grădină cu flori, mai multă liniște, poți asculta muzica tare fără grija vecinului. Sunt multe avantaje big grin

| JohnyBravo1995 a răspuns (pentru Quiescent):

Și la casă te certi cu vecinii. Ba ai o gaură în gard și găină ta intră la el, ba îi pică frunze din copacul tau in horn și i-l înfundă. Cu muzica tare nu ai nici o garanție, se poate că vecinul sa lucreze in 3 schimburi și ziua trebuie sa se odihnească și vine și țipă la tine că nu poate din cauza muzicii. In perioada sărbătorilor de iarnă se mai găsește cate un amator care repetă dansul ursului și bate doba până târziu noaptea.

| anonimathebest a răspuns:

Depinde;-daca ai iesit recent din inchisoare si ti-ai facut,,prieteni,, acolo, iti recomand un bloc cu interfon la etajul6.-bloc -daca te crezi o fiica/fiu al naturii, iti recomand casa.asa vei putea sa iesi pe-afara sa respiri aer curat si sa nu fii nevoita sa dureze 30 min pana iesi afara!-casa.Mie mi-ar placea la casa ca eu stau la bloclaughinglaughingbig grinlaughing

| Alexa_9443 a răspuns:

La vila laughing

| Cella a răspuns:

Blok

| Denisa_2520 a răspuns:

La casa laughing

| Julia89 a răspuns:

La casa, am stat destul la bloc abia astept sa ma mut la casa, e mai relaxant

| andu_9113 a răspuns:

La casa...e mult mai bine:in caz ca vrei sa asc muzica tare e bine pentru ca nu "iti sare vecinii in cap".

| Angie_6196 a răspuns:

Clar la casa! Este mult mai natural(plus ca nu te mai obosesti cu urcatul si coboratul scarilor).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La casa.

| BiiiABebellA a răspuns:

La casa, esti mult mai liber sa faci ce te taie capul laughing si poti avea si animale

| secretmaresecretmare a răspuns:

La casa